Наш клуб презентовано в італійському місті Падуя та продовжена співпраця з місцевими ротарійцями

Член нашого клубу і відомий бізнесмен, меценат Тарас Огійчук разом з Почесним консулом України в Італії Марко Тасоном та мером міста Падуя (регіон Венето) успішно презентували наш клуб «Харків-Ренесанс» перед ротарійцями міста Падуя. У заході взяв участь діючий мер міста Падуя (https://www.padovanet.it/). Ми завдячуємо шановному Марку Тасону у сприянні проведення цього заходу та запрошенні офіційних представників міста Падуя. У заходу взяло учать майже 20 місцевих ротарійців та місцева преса. Одним з ключових питань зустрічі – співпраця волонтерів і продовження матеріальної гуманітарної підтримки від небайдужих мешканців і ротарійців Падуя для постраждалих громад Харківської області. За результатами цього заходу готується чергова вантажна фура гуманітарної допомоги в Україну, яка буде доставлена і розповсюджена коштами і силами членів нашого Ротарі-клубу вже наприкінці березня 2023 року. Запрошуємо і інші міста Західної Європи до співпраці з нашими членами. Наш клуб готовий запропонувати цікаві і новітні двосторонні і багатосторонні програми співпраці, у центрі яких – нові людино-центричні сервіси та цифрові екосистеми. Долучайтеся!