Харків-Ренесанс передав потужні пили для відновлення Циркунівської громади

Підтримуючи тривалі і міцні дружні стосунки, окремі представники нашого Ротарі-клубу закупили і доставили потужні і професійні бензопили для потреб постраждалої Циркунівської громади Харківської області. Пили були вручені голові громади Миколі Сікаленку, а також були обговорені  конкретні напрями перспективного співробітництва нашого клубу з цією громадою. Одне з ключових – це новітня гімназія, яка б була орієнтована на обдарованих дітей Харкова і стала б ідеологічним «ядром» післявоєнного відновлення Циркунівської громади.

Пили вже успішно працюють і допомагають мешканцям пройти опалювальний період і долати складний повоєнний період.

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до наших ініціатив і проектів! Разом переможемо і відбудуємо нову Україну.