Глобальні пріоритети

Хоча місцеві умови життя, рівень розвитку економіки та громадянського суспільства у світі досить значно відрізняються, глибокий аналіз і практика соціальних проектів, що склалася, десятків тисяч Ротарі Клубів на всіх континентах сформували фокус діяльності нашої міжнародної організації на 9 основних векторах:

• покінчити з поліомієлітом
  • зміцнення світу і розв’язання конфліктів
  • боротьба з хворобами
  • забезпечення чистою питною водою
  • охорона материнства та діти
  • підтримка освіти
  • підтримка місцевої економіки
  • екологічна безпека
  • реагування на стихійні лиха

Саме ці «зони відповідальності» прийняті спільнотою Ротаріанців як найбільш затребувані по всьому світу. Тому кожен Клуб Ротарі, розробляючи план своєї діяльності перспективу, максимально враховує глобальні пріоритети організації.

Звичайно, це не виключає проведення разових (one-off) тактичних ініціатив і в інших сферах суспільного життя. Але стратегічно Ротарі Інтернешнл та Фонд Ротарі підтримують проекти у цих напрямках.