05 травня 2023 року відбулася дуже знакова і важлива подія: наш Ротарі-клуб разом з обласною владою, керівниками силових структур Харківської області та друзями з інших територіальних громад Харківської області заклали нову Алею Перемоги у приміському селі Циркуни, яке дуже сильно постраждало під час російської окупації і було звільнено рівно рік назад.

Наш клуб виступив з ініціативою висадки нової липової алеї і усіляко це підтримав: організаційно, кадрово і фінансово. Закладка нової алеї було присвячено святкуванню нового Дня Циркунів у 2023 році. Ми раді допомогати нашим друзям з Циркунів і разом з десятками колег творити заради відновлення і розвитку Харківської області і України.

Далі ми спільно розробляємо концепцію нової гімназії в Циркунах, яка буде прикрасою Харківської області і України.