MACRo

 «MACRo»: що це?

Це комплексна міжгалузева програма розвитку територій в Україні і Європі, які зацікавлені стати новими драйверами культурного відродження та оновлення своєї національної культурної матриці на основі відтворення внутрішнього потенціалу. Суть проекту – побудувати європейську мережеву гуманітарно-економічну екосистему сервісів для формування в ній людини 21-ого століття на кращих культурних, гуманітарних надбаннях західно- і східноєвропейської культури і передових технологічних рішеннях з локалізаціями у культурно та економічно сильних громадах-«оазисах» України та Євросоюзу.

Що головного хочемо зробити?

Головне – це сервіси для молодої людини усередині екосистеми та доступний і справедливий спосіб їх надання 24/7. Для Миргорода і України у цілому це буде організоване заради дітей (кількість – біля 100 осіб) у віці 9-14 років, які постраждали від війни, які втратили рідні домівки і батьків – щоб упродовж 3-4 років дати їм можливість продовжити свою освіту за кращими світовими стандартами в Україні і, що особливо – виявити їхні здібності і схильності для майбутньої освітньої і кар’єрної траєкторії.

Наш Ротарі-клуб допомагає встановлювати і підтримувати міжмуніципальні зв’язки між малими містами України і ЄС і наповнювати «розумними» інфраструктурними і цифровими сервісами.