Наш клуб

• Наш клуб входить до ротарійського дистрикту №2232.
  • Як українська юридична особа клуб було зареєстровано 26 січня 2023 року в місті-герої Харкові, Україна.
  • Офіційний реєстраційний номер ЄДРПОУ 45064504 в Україні.
  • Перший президент – Туєв Олег Альбертович (написати лист: o.tuyev@rotary-renaissance.org.ua).
  • Клуб охоплює понад 20 активних членів – енергійних лідерів та визнаних експертів. Серед них – відомі особи з різних сфер життя: інжиніринг і промисловість, освіта і наука, безпека, консалтинг і сертифікація, цифрові технології, медіа і PR.
  • Ми дуже уважно ставимося до рекомендації на вступ для нових членів, проте відкриті для міжнародного партнерства і співпраці з колегами і друзями з інших міст і країн Європи.
  • Клуб розпочав свою діяльність на початку 2023 року, вже маючи чітке уявлення що робити і як робити як мінімум на найближчі 6-12 місяців. При цьому нашим безумовним пріоритетом є і буде залишатися допомога українському народові наближати свою перемогу у війні з росією, а також повоєнне і післявоєнне відновлення України, сприяння глибокій інтеграції у світові процеси з заміщенням колишніх російських учасників на користь українських колег. Тобто сприяння реальній модернізації українського суспільства у новому європейському і світовому контексті.