Наш ротарі-клуб став членом Люксембурзько-української торгової палати

Від моменту свого заснування з січня 2023 р. наш Ротарі-клуб прагне розширювати свої міжнародні зв’язки та мережеву співпрацю. Завдяки наявності ділових контактів в академічному та бізнес-середовищі Великого Герцогства Люксембург у середині лютого 2023 року наш Центр подав заявку на корпоративне членство в Українсько-люксембурзькому бізнес-клубі (УЛБК), яка у лютому була перереєстрована на Люксембурзько-українську торгову палату (https://ulbc.lu/        ).

Цей клуб було створено в 2017 році з метою підтримки й розвитку відносин між українськими та люксембурзькими бізнесменами. Серед іншого діяльність УЛБК спрямовано на розширення мережі контактів членів клубу, розвиток їхніх ділових навичок, просування провідних підприємств, надання доступу до корисної інформації та рекомендацій щодо ефективного провадження бізнесу в обох країнах, організацію економічних і культурних програм, семінарів та форумів з актуальних питань бізнесу, ключових точок торгівлі, тенденцій і можливостей, а також інших заходів в Україні та Люксембурзі.

Однією з наймасштабніших і значущих ініціатив, організованих УЛБК, став бізнес-форум «Швидке відновлення України 2023», що відбувся 23 січня 2023 року. У цьому форумі взяли участь прем’єр-міністри двох країн, віце-прем’єр-міністр України з євроінтеграції, кілька міністрів, голови агенцій і великих підприємств (https://ulbc.lu/business-forum-rapid-recovery-of-ukraine-2023/).

Ставши членом УЛБК, наш Клуб прагне запропонувати членам клубу нові ідеї щодо формування та розвитку новітніх цифрових людино-центричних екосистем, що, без сумніву, має гігантський потенціал у найближчі 20 років. Саме в цих нішах наші провідні члени (напр., професор Ігор Дунаєв) є експертом і носієм цінних знань. У контексті цього наш Ротарі-клуб готує концепцію унікальної нової гімназії “ЕкоДовіра” для дітей як пропозицію для партнерської Циркунівської громади з Харківської області. А також, активно співпрацюючи з іншими спроможними організаціями і муніципалітетами в Україні і Європі, наш клуб буде наповнювати конкретними ініціативами План швидкого відновлення України та рідної Харківської області з 2023-2024 рр. та цифрової міжмуніципальної співпраці між малими містами України, Люксембургу та інших європейських міст (мережева взаємодія).

Сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю з Люксембурзько-українською торговою палатою.