15 липня 2023 р. у Ротарійському Дистрикту 2232 проходило масштабне навчання роботі з ресурсами міжнародної Фундації Ротарі – зокрема роботі з грантовими програмами. Особливий акцент був зроблений програмі глобальних грантів. Майже 4-годинний семінар проводили кращі і найбільш компетентні представники Дистрикту 2232 – Марк Гітельман (голова Комітету Ротарійського навчання Д2232), Богдан Свідовий, Ольга Новицька, Микола Стеблянко. За правилами Rotari International, це навчання і успішне складання тестів є однією з обов’язкових умов для отримання фінансування з міжнародної Фундації Ротарі.

Троє представників нашого клубу «Харків-Ренесанс» – президент клубу Олег Туєв, Олександр Любченко і Ігор Дунаєв – пройшли обов’язкове навчання і склали тести.

Тепер наш Ротарі-клуб має набагато більше шансів на успішну підготовку своїх грантових пропозицій і подачу їх на отримання фінансування від міжнародної Фундації Ротарі.